Fototapety do restauracji – pomysł na inspirujące wnętrze lokalu

Fototapety do restauracji – pomysł na inspirujące wnętrze lokalu

 

 

Trwałe, zmywalne fototapety do restauracji to jeden z pomysłów na dekorację sali dla gości i nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Niebanalnie urządzona przestrzeń zachęca do częstszych wizyt i sprawia, że czas oczekiwania na zamówienie upływa przyjemniej. Wybrane wzory z fotografiami potraw, nawiązujących do oferowanego menu, pobudzają kubki smakowe i sprawiają, że klienci nabierają ochoty na więcej. Zatem fototapety do restauracji, baru sushi, pizzerii, czy bistro to nie tylko dekoracja, ale również zabieg marketingowy, działający jak najskuteczniejsza reklama.

 

Fototapety do restauracji z kuchnią francuską

Przepiękne lawendowe fototapety do restauracji przeniosą klientów wprost na pola Prowansji. Malowane fioletem pachnących krzewów rozległe pola, są symbolem francuskiej wsi. Sielski klimat wnętrza i pyszne jedzenie – to dwa powody sprawiające, że restauracja rozkwitnie! Właściciele lokali, restauratorzy i dekoratorzy znajdą wiele inspiracji w galerii sklepu internetowego ObrazyFoto.eu. Grafiki nowoczesne, w stylu retro, realistyczne fotografie i poddane obróbce graficznej zdjęcia, są dostępne w szerokim wyborze możliwości. Jakie fototapety do restauracjiwybrać? Przy tak dużym asortymencie łatwo znaleźć inspiracje do urządzenia lub modernizacji swojego lokalu gastronomicznego.

Fototapety do restauracji – pomysł na inspirujące wnętrze lokalu

Praktycznie fototapety do restauracji, baru i pizzerii

W wąskich przejściach i innych miejscach, narażonych na uszkodzenie powierzchni ściany, warto zamontować samoprzylepne, zmywalne fototapety. Do restauracji to szczególnie dobre rozwiązanie zabezpieczające ściany przed pobrudzeniem, zachlapaniem czy przetarciami.

Właściciele lokali użytkowych chętnie sięgają nie tylko po fototapety do restauracji, ale również korzystają z dekoracyjnych obrazów, plakatów lub ramek do zdjęć (np. na wybranych potrawy czy drinki). W tym przypadku liczy się wysoka jakość wydruków, podkręcona kolorystyka i ostre zdjęcia. Na stronie ObrazyFoto.eu jest wiele dekoracji, które można zamówić i dopasować do indywidualnych potrzeb. Opcja kadrowania zdjęć umożliwia sprawdzenie, jak wybrany motyw będzie prezentował się po wydrukowaniu na ścianie. W każdym lokalu użytkowym szczególnie liczy się wysoka jakość i starannie wykończenie, dlatego tapety mają matową, delikatną strukturę canvas dodającą wyrazu każdemu obrazowi.

Fototapety z efektem 3D – sposób na optyczne powiększenie lokalu

Właściciele lokali gastronomicznych w centrum miasta, czy galerii handlowej często borykają się z brakiem przestronności i ładnego widoku z okna. Wysokie czynsze, sprawiają, że każdy metr kwadratowy jest cenny. Jak niewielkim kosztem powiększyć optycznie salę i skierować uwagę gości na atrakcyjne widoki? Efekt 3D na fototapetach do restauracji to prosty i często stosowany trik podczas aranżowania wnętrza. W zależności od wzoru uzyskuje się wrażenie pogłębienia przestrzeni, wydłużenia ściany, zwiększenie pułapu lub złudzenie, że za oknem rozciąga się piękny widok. Warto zajrzeć do galerii na stronie i dać się zainspirować obrazom, które zostały starannie wybrane i dobrze przemyślane pod kątem potrzeb właścicieli restauracji.

Autor

Krzysztof Pruski to ceniony specjalista w swojej dziedzinie. Jego wiedza i doświadczenie uczyniły go cenionym pracownikiem w branży.

Osiągnięcia
  • Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, które uczyniło go ekspertem.
  • Publikacje na stronie nascienne.pl, wnoszące istotny wkład w rozwój wiedzy.
Wpływ na branżę

Krzysztof Pruski swoim wkładem w publikacje oraz doradztwo odegrał kluczową rolę w rozwoju swojej dziedziny. Jego prace są często cytowane i wykorzystywane przez innych specjalistów.

Kontakt

Możesz skontaktować się z Krzysztofem Pruskim poprzez formularz kontaktowy na stronie.